​Sunn O))) оприлюднили прев'ю нового альбому і дати європейського турне

Американські дроун-металісти Sunn O))) поділилися прев'ю прийдешнього альбому "Life Metal", який стане першим релізом гурту за останні чотири роки. На підтримку лонгплея, який вийде на Southern Lord у квітні 2019 року, колектив після трьох років повернеться з гастролями до Європи, зокрема вперше дасть концерти у Франції.

Згідно з прес-релізом, учасники Sunn O))) Стівен О'Меллі і Грег Андерсон розпочали роботу над альбомом на початку 2018 року. Музиканти двічі збиралися минулої весни для написання матеріалу в тій самій будівлі, де колись була сформована група — Downtown Rehearsal у Лос-Анджелесі. На початку літа відбувся препродакшн альбому на студії Дейва Грола, 606 studios, у Нортриджі, Каліфорнія. Повідомляється, що LP-версія "Life Metal" являє собою альбом AAA, записаний і зведений на плівці виключно за допомогою аналогового обладнання. Мастерингом релізу займався Метт Колтон у лондонській студії Alchemy.

Трек-лист:

  1. Between Sleipnir's Breaths
  2. Troubled Air
  3. Aurora
  4. Novae

Обкладинка "Life Metal"

Тур Sunn O))) "Let There Be Drone" (Multiple Gains Stages). Березень 2019 року:

Thu 28/02/2019 DE Frankfurt Mousonturm
Fri 01/03/2019 AT Graz Elevate festival/Orpheum ° ~
Sat 02/03/2019 CZ Prague Divadlo Archa °
Sun 03/03/2019 DE Hamburg Kampnagel — K6 °
Mon 04/03/2019 NL Amsterdam Paradiso °
Wed 06/03/2019 FR Lyon L'Epicerie Moderne ÷
Thu 07/03/2019 FR Nancy L'Autre Canal ÷
Fri 08/03/2019 FR Dijon La Vapeur ÷
Sat 09/03/2019 FR Rouen QuasaRites Day/Le 106
Mon 11/03/2019 FR Tours Le Temps Machine §
Tue 12/03/2019 FR Nantes Stereolux §
Wed 13/03/2019 FR La Rochelle La Sirene §
Thu 14/03/2019 FR Bordeaux Le Rocher de Palmer §

За підтримки:

° Puce Mary
÷ Golem Mecanique
§ France
~ Robin Fox presents Single Origin

Заголовне фото з Sunn O))) — Ronald Dick

Коментарі

УВАГА: Беззмістовні або упереджені коментарі можуть бути видалені модератором, а автор таких коментарів може бути забанений.

Світ