​Neurosis анонсували дати спільного європейського турне з Yob

Фото – Scott Evans — Neurosis анонсували дати спільного європейського турне з Yob
Фото – Scott Evans

Американські гурти Neurosis і Yob відправляться на спільні європейські гастролі у липні цього року. Коментар гітариста та вокаліста Yob Майка Шейдта:

"Для нас велика честь підтримати Neurosis на гастролях у Європі цього літа. Ми вже говорили це і скажемо ще раз: це наша улюблена група. Ми з нетерпінням чекаємо цих концертів, щоб зіграти для наших глядачів, і дивитися виступ Neurosis щоночі. Нічого не може бути краще цього!".

Дати гастролей Neurosis та Yob:

Thu 11.07.2019 IT Rome Ostia Antica Roman Amphitheater
Fri 12.07.2019 IT Milan Carroponte
Sat 13.07.2019 BE Dour Dour Festival
Sun 14.07.2019 CH Bern Dachstock
Tue 16.07.2019 ES Barcelona Sala Apolo
Wed 17.07.2019 FR Biarritz Atabal
Thu 18.07.2019 FR Paris Bataclan
Fri 19.07.2019 UK Birmingham Supersonic (зала з обмеженою місткістю)
Sat 20.07.2019 UK London O2 Forum Kentish Town *за участю Godflesh
Mon 22.07.2019 SI Tolmin Metal Days (без YOB)
Tue 23.07.2019 AT Vienna Arena
Wed 24.07.2019 HU Budapest Akvarium *місце виступу буде незабаром оголошено
Thu 25.07.2019 GER Berlin Festsaal Kreuzberg
Fri 26.07.2019 PL Warsaw Progresja
Sat 27.07.2019 PL Gdansk B90

Коментарі

УВАГА: Беззмістовні або упереджені коментарі можуть бути видалені модератором, а автор таких коментарів може бути забанений.

Світ