Static-X виступлять у Києві у межах туру Пам'яті Вейна Статіка
![Static-X виступлять у Києві у межах туру Пам'яті Вейна Статіка Static-X виступлять у Києві у межах туру Пам'яті Вейна Статіка](https://noizr.com/files/page/11/5cb6e5825864b1.jpg)
У жовтні 2018 року Static-X оголосили про те, що возз'єднують гурт, щоб поїхати в тур, присвячений пам'яті покійного вокаліста Вейна Статіка.
У турі колектив презентує свою нову платівку "Project Regeneration", що вийде у першій половині 2019 року, а також відзначить 20-ту річницю дебютника Static-X "Wisconsin Death Trip". Наразі гурт складається з оригінальних учасників – Тоні Кампоса, Кена Джея, Коічі Фукуда – та запрошеного вокаліста. Виступ у Києві відбудеться 18 вересня у клубі Atlas.
Квитки доступні за посиланням
Захід на Facebook
Інші дати туру Static-X