​Сайт Neformat отпразднует 15-летие однодневным фестивалем в Киеве

Сайт Neformat отпразднует 15-летие однодневным фестивалем в Киеве

Сайт Neformat, посвящённый андеграундной украинской музыке, отпразднует своё 15-летие однодневным фестивалем в Киеве. Мероприятие состоится 31 августа при участии White Ward, Septa, Mother Witch & Dead Water Ghosts, Nug, Backchat и Kasu Weri.

По словам организаторов, за 15 лет они провели 6 крупных тематических фестивалей, целью которых было показать — "в Украине есть интересные группы, на которые стоит обратить внимание".

Сообщается, что на Neformat Fest 2019 будут две сцены, на главной из которых выступят шесть украинских метал-коллективов. На второй — несколько известных украинских рэп-команд и электронных проектов. Ниже анонс от организаторов:

Septa, Одеса, альтернатива. Цей гурт сміливо можна назвати одним з кращих представників сучасного металу в Україні. На сцені з 2010 року, а в активі вже три повноформатні альбоми та чимало інших цікавих релізів. Їх останній LP Sounds Like Murder (2016) зібрав чимало позитивних відгуків не тільки вітчизняної, але й закордонної музичної преси та навіть здобув премію Best Ukrainian Metal Act 2016. На Neformat Fest Septa вперше зіграє за останній рік, презентує нову програму та пісні, що, можливо, увійдуть у наступну платівку.

Nug, Івано-Франківськ, пост-метал/прог-метал.
Одна із центрових персон вітчизняного пост-металу Юрій Дубровський, після припинення діяльності Octopus Kraft, не міг просто так закінчити із сердечною справою та зробив новий проект під впливом ISIS, Russian Circles, Deftones, Neurosis, Cannibal Corpse, Mesuggah та Лавкрафта. Зважайте, що команда доволі рідко грає наживо.

Backchat, Київ, хардкор/метал.
Однойменний EP хлопці випустили ще у 2011 році, a їх дебютний альбом (який все ще не виданий) за ці роки вже встиг обрости легендами! На сцені Backchat часто не побачиш, тож Neformat Fest 2019 — рідкісна нагода зацінити їх наживо.

White Ward, Одеса, пост-блек метал.
Україна дала блек металу одну із найпотужніших та надзвичайно мелодійних сцен. І одесити White Ward мають усі права носити регалії неординарного гурту та тих, хто вдихнув щось нове у жанр. Наразі гурт знаходиться на стадії запису нового альбому, тому є дуже великі шанси, що в останній день літа ми зможемо почути багато чого цікавого від них.

Mother Witch & Dead Water Ghosts, Одеса, окультний дум.
Магічні співи на забутій галявині такого ж забутого темного лісу. Окультна лірика про заборонене та таємне. Чарівний голос Марії Теплицької, блюз-рокове коріння та тягучий дум.

Kasu Weri, Київ, сладж.
Легенди київського андеграунду, які прокачують місцеву сцену останні 10 років. Гурт, який давним-давно зібрався та утворився завдяки Neformat.com.ua. Гурт, який не потрібно розписувати тисячами слів. І саме тому ця команда повинна була з’явитися на сцені сьомого Неформат Фесту.

Экспериментальная сцена:

Тулим, Киев, бум-бэп, хардкор-рэп
Ціна Ритму, Львов, хип-хоп
Maxim Monophonic, Киев, синтвейв, трип-хоп
r.roo, Киев, idm, эмбиент, хаус
stonefromthesky, Киев, трип-хоп, органик техно, даунтемпо

  • Neformat Fest 2019
  • Начало: 31 августа 17:00
  • Место: Клуб BingoClub, проспект Победы, 112
  • Билеты от 350 грн доступны по ссылке
  • Встреча на Facebook

Комментарии

ВНИМАНИЕ: Бессодержательные или предвзятые комментарии могут быть удалены модератором, а автор таких комментариев может быть забанен.