​13 сентября в Киеве состоится общий концерт польских метал-групп Vader, Hate и Thy Disease

13 сентября в Киеве состоится общий концерт польских метал-групп Vader, Hate и Thy Disease

В четверг, 13 сентября, состоится концерт трёх польских метал-групп Vader, Hate и Thy Disease. Мероприятия будет проходить в рамках турне "The Ultimate Incantation 25 Years of Chaos: Battering the East 2018". Анонс от организаторов:

"Vader, death metal. Група з майже 40-річною історією, саме ім’я якої є синонімом важкої музики в Польщі. Група, яка стояла біля витоків екстремального метала і суттєво вплинула на виникнення такого жанру метала як дез-метал.

У вересні для Києва Vader презентують абсолютно ексклюзивну програму приурочену 25-річчю культового альбому "The Ultimate Incantation". Все це, а також багато інших сюрпризів на сцені столичного клубу "Бінго", 13 вересня.

Hate, death/black metal. Hate це унікальний мікс екстремального і нечестивого металу, який міг з’явитися тільки в Польщі. Група, яка по праву посідає одну із провідних позицій в рейтингу світового блек / дет металу. Видавши в 2017 свій новий шедевр "Tremendum", вони тільки підтвердили свій статус. Чекайте їх на сцені Бінго з новим матеріалом і перевіреними часом бойовиками!

Thy Disease, industrial groove metal. Якщо ви думаєте що польска важка сцена це тільки блек і дез-метал, ви суттєво помиляєтесь, і 13 вересня на сцені "Бінго" Thy Disease переконає вас в цьому. Вони занурять вас в атмосферу сучасного сурового сьогодення і розкажуть про похмурі сценарії технократичного апокаліпсису. Зустрічайте групу, яка зробила собі не аби яке ім’я в Європі граючи свій надважкий індустріальний грув метал!

The Ultimate Incantation 25 Years of Chaos: Battering the East 2018. Унікальна можливість побачити три зірки польської метал-сцени на одному шоу!"

Концерт состоится в киевском клубе "Бинго" по адресу проспект Победы, 112. Билеты от 450 до 700 грн уже доступны для приобретения по ссылке. Мероприятие на Facebook.

Комментарии

ВНИМАНИЕ: Бессодержательные или предвзятые комментарии могут быть удалены модератором, а автор таких комментариев может быть забанен.