​13 апреля в Киеве состоится Metal East: Нове Коло – Warm-Up Show

13 апреля в Киеве состоится Metal East: Нове Коло – Warm-Up Show

В преддверии фестиваля Metal East: Нове Коло, который будет проходить с 31 мая по 2 июня в Харькове, 13 апреля в Киеве состоится Warm-Up Show мероприятия с участием групп Impaled Nazarene (Финляндия), Asphyx (Нидерланды), Burshtyn (Украина), Sectorial (Украина) и Mutanter (Украина). Анонс организаторов:

"Про Warm-Up Show

Оскільки багато українських шанувальників важкої музики та гостей нашої країни звикли відвідувати концерти та фестивалі лише в Києві, ми приготували дуже особливий сюрприз, щоб всі відчули, що очікувати від нашого головного фестивалю в Харкові.

В суботу 13 квітня 2019 року в клубі Bingo відбудеться препаті-шоу Metal East: Нове Коло. Зверніть увагу, що там можна буде придбати зі знижкою квитки на основний фестиваль Metal East: Нове Коло, який відбудеться в Харкові.

Чекаємо на зустріч з вами на препаті-шоу 13 квітня в Києві та на фестивалі з 31 травня по 2 червня в Харкові!

Читайте также: Выходные на Ragnard Reborn Нове Коло. Отчёт о двух фестивальных днях

Про гурти

Black metal та панк-рок, сатанізм та алкоголь, ядерна війна та секс, воїнський героїзм предків та щоденне насильство, рок-н-рол та ґрайндкор. На нашій багатостраждальній планеті існує лише одна група, що об'єднує все це в своїй музиці, і ця група — Impaled Nazarene.

Другий закордонний хедлайнер warm-up вечірки Metal East: Нове Коло в Києві — легендарні Asphyx з Нідерландів! Колектив, відомий як європейські батьки справжнього death/doom metal — стилю, в якому death-складова домінує над doom-складовою — під керівництвом одного з найяскравіших вокалістів екстремальної метал-сцени Мартіна ван Дрюнена дасть урок жорсткості та безнадійності відвідувачам концерту.

Читайте также: "Это стало своего рода вызовом". Мартин ван Дрюнен – об альбоме Asphyx

Вільний вітер степів несе з собою дим згарищ, відлуння крокового ритму козацьких військ, що марширують у бій, та звуки їхньої музики. Burshtyn — нове ім’я на харківський сцені, сформоване її давніми представниками. Гурт вже видав два альбоми, і їхній бренд бойового black metal встиг заслужити підтримку багатьох слухачів металевого андеграунду.

Гурт Sectorial був створений шкільними друзями ще в далекому 2000 році у Боярці Київської області, а нова глава в історії групи почалася у 2007 році разом з постійними концертами та записами. Проте справжній прорив музиканти зробили у 2015 році з виходом свого другого повноформатного альбому "We Are the Titan's Rising Ashes". Високоякісний модерний death/grind з акомпанементом українських народних інструментів та розумною, цікавою лірикою одразу підкорив багатьох слухачів та навіть отримав дві нагороди на The Best Ukrainian Metal Act — за кращі альбом та відеороботу року. А в 2018 Sectorial випустили не менш помітний третій повноформатний альбом — "VYR".

Читайте также: Фронтмен Sectorial и мастер музыкальных инструментов Иван Козакевич – о своей коллекции

Mutanter — ветерани українського death metal з Харкова, які нарешті видали свій повноформатний альбом під назвою "The Limit" у 2018 році на німецькому лейблі Kernkraftritter Records. Їхній потужний виступ на честь виходу альбому просто підірвав аудиторію на Ragnard Reborn: Нове Коло, який відбувся у червні в Харкові".

Дата и место проведения:
13 апреля 2019
Украина, Киев, пр-т Победы, 112
клуб Bingo
Билеты на Warm-Up Show
Фан-зона — 600 грн — купить
Премиум — 1000 грн — купить
Комплект билетов (Warm Up Show + Metal East) — 1930 грн — купить
Мероприятие на Facebook

Комментарии

ВНИМАНИЕ: Бессодержательные или предвзятые комментарии могут быть удалены модератором, а автор таких комментариев может быть забанен.